Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти №426-Е від 29.02.2024 року в  Державному податковому університеті буде проводитись акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відео зв’язку спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» першого рівня вищої освіти з 13 по 15 березня 2024 року.

Запрошуємо долучитись до відкритої зустрічі з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у рамках акредитаційної експертизи ОП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика».

Звертаємо увагу, що відкрита зустріч з учасниками освітнього процесу відбудеться 13 березня 2024 року о 1540–1640      у форматі відео конференції.

Відкрита зустріч з експертами: ID 54003 Державний податковий університет ОП «Облік, податковий аудит та бізнес аналітика»

Час: 13 березня 2024 15:40

Підключитися до цієї конференції можна за посиланням або в клієнті zoom за такими даними:

Код доступу: 1303

Прохання: приєднуватися до зустрічі  із підписаним ім'ям та прізвищем та ввімкненою камерою.

У разі оголошення повітряної тривоги у регіоні перебування учасників акредитаційної експертизи проведення зустрічі призупиняється та продовжується через 10 хвилин після закінчення повітряної тривоги.

Акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відео зв’язку