Шановні колеги, починається сезон відпусток.

Нагадуємо, що і ППО і ЦР ВП СП ОДПС запрошують членів профспілки нашого університету на оздоровлення в 11 відомчих санаторіїв, що розміщені в різних куточках України з різним спектром лікування (посилання).

Доводимо до вашого відому, що для членів ППО та дітей до 14 р. включно діє щорічна дотація 400 грн за день (300 грн. від ЦР та 100 грн від ППО).

Також член ППО та його діти до 14 р. включно можуть оздоровлюватися в іншим закладах (державних чи приватних на території України) з наданням підтверджуючих документів про цей відпочинок та оздоровлення (посилання).

При цьому теж діє система дотації при поданні до 229 корпус В заяви з документами від члена ППО (зразок) у сумі 250 грн в день (180 грн. від ЦР та 80 грн від ППО).