5-7 вересня 2023 року провідний науковий співробітник НДІ фінансової політики Державного податкового університету к.ю.н., с.н.с., доцент Павло Селезень долучився до 32-гої щорічної конференції мережі податкових досліджень (32nd Annual Tax Research Network Conference), яка проходила на базі юридичного факультету Університету Кембриджа, Кембридж, Великобританія. Детальніше про захід можна дізнатися на сторінці.

У своєму виступі Павло Селезень приділив увагу досить актуальному питанню сьогодення, а саме процедурі взаємного узгодження на підставі договорів України про уникнення подвійного оподаткування та звернувся до учасників конференції з темою доповіді: «Практика тлумачної процедури взаємного узгодження на підставі договорів України про уникнення подвійного оподаткування» (Practice of Interpretative Mutual Agreement Procedure under the Double Taxation Treaties of Ukraine).

Важливо підкреслити, що виступ Павла Олександровича є складовою частиною виконання НДНТР «Міжнародні податкові договори та їх значення для України у контексті європейської інтеграції» на замовлення Департаменту міжнародного оподаткування Міністерства фінансів України, до якої він залучений як виконавець.