11 травня аналітики відділу митної та економічної безпеки НДІ фінансової політики стали учасниками дистанційного семінару «Особливості поєднання та практичні аспекти застосування митних спрощень, передбачених Конвенцією про процедуру спільного транзиту та Митним кодексом України», який проводила Державна митна служба України спільно з Міністерством фінансів України та EU4PFM.

Фокус уваги семінару був зосереджений на питаннях, які цікавлять, першочергово, вітчизняний бізнес – функціонування системи митних спрощень, запровадженої в Україні після вступу України до Конвенції про процедуру спільного транзиту, а також зміни до Митного кодексу, пов’язаних із програмою АЕО. Зокрема, йшлося про те, як на практиці взаємодіють ці спрощення та як визначити найбільш вигідну для підприємства комбінацію спрощень.

Майже 350 осіб стали учасниками заходу. Це представники департаментів Держмитслужби, митниць, експерти з митних питань, науковці та представники громадськості. Змістовні виступи, активна дискусія, цікаве обговорення та дружня атмосфера семінару залишили гарні враження про захід.