20 вересня 2022 року співробітники Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету Віктор Заяц, Світлана Капітанець та Тетяна Руда, які цьогоріч на замовлення Державної митної служби України проводять наукове дослідження за темою «Перехід України до застосування процедури спільного транзиту» прийняли активну участь у роботі онлайн-семінару «Приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Перехід до міжнародного застосування NCTS в Україні».

Захід став безпрецедентним як за кількістю учасників – 1500 осіб, так і за важливістю запропонованих для розгляду питань, чіткі відповіді на які мав отримати бізнес перед міжнародним застосуванням NCTS в Україні.
Багато цікавої інформації, жвава дружня дискусія, гарне представництво та приємна атмосфера спілкування залишили лише приємні враження у наших науковців від участі у семінарі. 
Матеріали семінару можна переглянути тут: https://customs.gov.ua/rezhim-spilnogo-tranzitu-ncts.
Відеозапис семінару можна подивитися тут: https://fb.me/e/2J29SV029.
Із презентацією семінару можна ознайомитися за посиланням: https://customs.gov.ua/rezhim-spilnogo-tranzitu-ncts#scrollTop=0