21 серпня 2023 року в режимі онлайн відбулося спільне засідання науковців НДІ фінансової політики за участі в.о. проректора з наукової роботи Державного податкового університету Олександри Смірнової.

Під час засідання директор Надія Давиденко проінформувала про поточний стан діяльності Інституту та наголосила на активізації роботи щодо видавничої діяльності наукових співробітників та відповідальному ставленні до виконання завдань. Окрім того, мова йшла про наповнення університетського репозитарію, підготовці колективної монографії та проведенні онлайн – конференції відповідно до плану роботи інституту.

Керівники науково-дослідних тем Віктор Заяць, Тетяна Руда та Володимир Краєвський повідомили про хід виконання досліджень та ознайомили присутніх з апробацією наукових результатів у фахових виданнях і комунікативних заходах.

Завідувачі науково-дослідних відділів доповіли про поточний стан виконання Плану роботи НДІ фінансової політики на 2023 рік і наголосили на тому, що План виконується чітко та відповідно до передбачених термінів.

Відповідно до розширення роботи інституту у зв’язку з новими науково-дослідними темами Світлана Капітанець внесла пропозицію щодо внесення змін до роботи НДІ фінансової політики.

В рамках питань порядку денного науковці Інституту разом зі своїм профільним проректором Олександрою Смірновою детально обговорили проблеми, що виникають у ході проведення наукових досліджень, та шляхи їх конструктивного вирішення.