8 лютого 2024 року на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова у змішаному режимі (онлайн та офлайн) відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: та глобальні імперативи».

Окрім, як знаних так і молодих вітчизняних науковців, керівництва Університету, у заході взяли участь представники Хмельницької обласної ради та Хмельницької міської ради. Актуальна тематика запропонованих напрямів конференції викликала неабиякий інтерес вчених, що, своєю чергою, підтвердила широка палітра змістовних доповідей.

Від Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету виступила Світлана Капітанець, завідувач відділу митної та економічної безпеки з доповіддю на тему «Пріоритети реформування митної системи у контексті національної стратегії доходів України до 2030 року».

Також прозвучали виступи учених з такої проблематики:

• Протидія корупції – імператив ефективності публічного управління: макросоціальні детермінанти.
  • Аксіологічна система європеїзації української влади.
  • Основні аспекти розвитку ефективної цифровізації адміністративних послуг.
  • Розвиток механізмів взаємодії органів публічної влади з бізнесом як невід’ємна складова забезпечення економічної безпеки держави.
  • Соціальне партнерство як новітній інструмент публічного управління на прикладі Франції.
  • Актуалізація використання системного підходу до місцевого економічного розвитку.
  • Стан інформаційно-аналітичного забезпечення в суб’єктах сил безпеки.

Дружня атмосфера та предметна дискусія під час конференції додали впевненості щодо сталості розвитку вітчизняної науки у царині публічного управління.