На засіданні Наукової ради Міністерства фінансів України, яке відбулося 13 липня 2023 року, прийняте рішення про початок виконання з 01 серпня 2023 року НДНТР «Практичні аспекти застосування системи управління ризиками для прийняття рішень щодо проведення пост-митного контролю».

31 серпня 2023 року під головуванням Світлани Капітанець, завідувачки відділу митної та економічної безпеки НДІ фінансової політики ДПУ, відбулося засідання авторського колективу згаданої НДНТР. На засіданні обговорили організаційно-підготовчий етап роботи. Зокрема, протягом серпня сформовано авторський колектив (Капітанець Світлана, Фрадинський Олександр, Туржанський Віталій та Попель Сергій), підготовлено проект технічного завдання на виконання НДНТР, розроблено орієнтовний план дослідження. Для формування якісного науково-практичного продукту виконавці НДНТР постійно комунікують з представниками Замовника – посадовими особами Департаменту профілювання митних ризиків Держмитслужби.

З огляду на актуальність теми НДНТР у контексті євроінтеграційного поступу України, сподіваємось на корисність отриманих результатів для подальшого розвитку митної справи.