29 серпня 2023 року відбулося 3-тє засідання авторського колективу НДНТР «Національний аспект взаємної адміністративної допомоги в рамках Конвенції про процедуру спільного транзиту».

Під час заходу керівник НДНТР Віктор Заяц поінформував учасників авторського колективу про стан виконання дослідження та зазначив, що воно здійснюється відповідно до часових рамок, визначених Технічним завданням. У конструктивній дискусії щодо виконаних частин НДНТР науковці визначили основні вектори приведення напрацювань у відповідність до вимог, передбачених для такого типу наукових робіт.

Також виконавці НДНТР «Національний аспект взаємної адміністративної допомоги в рамках Конвенції про процедуру спільного транзиту» обговорили напрями роботи над завершальною частиною дослідження та результати апробації наукових досліджень за звітний період.

У межах порядку денного засідання авторського колективу зазначеної НДНТР також було обговорено питання підготовки до науково-методологічного семінару із Замовником, передбаченого планом роботи.