27 вересня 2024 року у Науковій бібліотеці Державного податкового університету відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права ННІ права Анатолієм Євгенійовичем Шевченко, завідувачем кафедри, д.ю.н., професором, Дарією Любомирівною Вітюк – д.ю.н., професором та Світланою Євгеніївною Камаралі – к.іст.н., доцентом.

Науковці розповіли про напрями наукових досліджень кафедри, про свої наукові роботи, розробку навчально-методичних матеріалів, участь у науково-комунікативних заходах та про апробацію наукових знань в освітній процес та законотворчу діяльність.

Наукова бібліотека підготувала книжкову виставку «Праці науково-педагогічних працівників кафедри теорії та історії держави і права». На виставці експонувалися видання, присвячені теорії держави і права, історії держави і права України, теоретико-правовим основам інформаційної безпеки в Україні та іншим актуальним питанням держави та права.

Начальник відділу обслуговування навчальною літературою Галина Павленко провела бібліографічний огляд видань, представлених на виставці. Більшість цих видань подарував бібліотеці Шевченко А. Є., який є автором або співавтором цих монографій, навчальних та навчально-методичних посібників. За період наукової роботи Шевченко А.Є. опубліковано 475 публікацій.

Директор бібліотеки Світлана Цимбалюк розповіла студентам про електронні ресурси книгозбірні, зокрема можливості роботи в інституційному репозитарії Державного податкового університету.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері.

Дякуємо нашим гостям та сподіваємось на подальшу співпрацю!