9 жовтня 2024 року у Науковій бібліотеці Державного податкового університету відбулася зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з науково-педагогічними працівниками факультету фінансів та цифрових технологій. На заході були присутні: Давиденко Надія Миколаївна, декан факультету фінансів та цифрових технологій, д.е.н, професор; Козій Наталія Сергіївна, заступник декана з навчально-організаційної роботи, к.е.н. наук, доцент кафедри фінансових ринків та технологій; Гордей Оксана Дмитрівна, завідувач кафедри публічних фінансів, д.е.н, професор та викладачі кафедр факультету, працівники Наукової бібліотеки, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Директор Наукової бібліотеки Цимбалюк Світлана Ярославівна розповіла про науковий доробок, сферу наукових інтересів та науково-педагогічну діяльність Давиденко Надії Миколаївни, декана факультету фінансів та цифрових технологій, д.е.н, професора.

Про свій шлях у науці, основні праці, плани на майбутнє, роль книги і читання в житті студенства розповіли Давиденко Надія МиколаївнаГордей Оксана Дмитрівна. До розмови долучилися викладачі кафедр факультету, які поділилися своїм досвідом написання наукових робіт та навчально-методичних матеріалів.

До заходу Наукова бібліотека підготувала книжкову виставку «На допомогу студенту. Праці науково-педагогічних працівників факультету фінансів та цифрових технологій» та віртуальну виставку даної тематики. Начальник відділу обслуговування навчальною літературою Павленко Галина Леонідівна провела бібліографічний огляд літератури, представленої на виставці, яка висвітлює питання фінансів, фінансового менеджменту, інвестування, фінансової безпеки, фінансових технологій та інші.

Присутні також отримали інформацію щодо електронних ресурсів книгозбірні, зокрема, про роботу користувачів у інституційному репозитарії Державного податкового університету.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

Дякуємо за подаровані книги та сподіваємося на подальшу співпрацю!