9 жовтня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ММБ-24-2 Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи разом з куратором Ткаченком Сергієм Олександровичем, завідувачем кафедри митної справи та товарознавства, к.е.н., доцентом відвідали Наукову бібліотеку Державного податкового університету.

Директор бібліотеки Цимбалюк Світлана Ярославівна та начальник відділу обслуговування навчальною літературою Павленко Галина Леонідівна ознайомили першокурсників з історією, структурою, правилами користування, інформаційними ресурсами бібліотеки, особливостями роботи у інституційному репозитарії Державного податкового університету.

Проведено екскурсію бібліотекою з метою максимально представити її можливості, щоб студенти ефективно могли використати всі наявні друковані та електронні видання для якісного навчання та результативної наукової роботи.

Ми сподіваємося, що робота з книгами та періодикою, участь у заходах, які проводить бібліотека принесе вам задоволення та інтелектуальне збагачення!