Традиційно упродовж першого місяця навчання студенти-першокурсники знайомляться з діяльністю підрозділів Державного податкового університету, де бібліотеці відведене особливе місце.

Наукова бібліотека ДПУ– це сучасний науковий, освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні інформації та формує інформаційну культуру майбутніх фахівців.

Ми були раді знайомству з новими користувачами – студентами першого курсу:

• ННІ права (9 груп, більше 150 студентів);
  • ННІ економічної безпеки та митної справи – групи ПДБП-24-1, ПДБП-24-2, ТЕБ-24-1;
  • Факультету податкової справи, обліку та аудиту;
  • Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації;
  • Факультету фінансів та цифрових технологій.

Першокурсники ознайомилися з структурою, фондом, інформаційними ресурсами, сервісами, правилами користування бібліотекою.

Сподіваємось, що після таких зустрічей студенти почуватимуться в стінах бібліотеки впевнено та зможуть відшукати саме ту інформацію, яка їх цікавить!

Наукова бібліотека Державного податкового університету не тільки забезпечує користувачам оперативний доступ до інформаційних ресурсів, підтримує освітній та дослідницький процес в закладі вищої освіти, а й намагається створити комфортні умови, комунікативне середовище для спілкування та стимулює творчі прагнення кожної особистості.

Шановні користувачі!

Бажаємо Вам цікавого та пізнавального періоду навчання в ДПУ, а здобувати знання з легкістю допоможе Наукова бібліотека!

Чекаємо на вас!