Щорічно 21 квітня відзначається Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності (World Creativity and Innovation Day). Вперше святкування цього дня відбулося 21 квітня 2002 року в більш ніж 50 країнах світу. У 2017 році за підтримки Генеральної асамблеї ООН Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності став офіційним міжнародним заходом.

З нагоди Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності Наукова бібліотека Державного податкового університету організовує виставку «Світ наших захоплень», на якій експонуватимуться творчі роботи студентів, співробітників, науково-педагогічних працівників університету та просто талановитих креативних особистостей. Виставка відбудеться у читальному залі навчальної літератури (кім.511 корпус С) 23 квітня 2024, 0 13.00.

Якщо ви маєте своє захоплення : вишиваєте, малюєте картини, створюєте ляльки-мотанки та інші вироби в різних техніках, запрошуємо долучитися до нас. З питань розміщення на виставці ваших робіт, звертайтеся до кім. 372, корпусу С (абонемент навчальної літератури Наукової бібліотеки) та телефонуйте за номером 0969491400.

Пориньте з нами у світ творчості, розділіть радість спілкування, торкніться мистецтва створеного з любов’ю!

Чекаємо на вас!