14 березня 2024

Тема:  Як подати дисертації в базу PQDT Global Description

Тези: База даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) ™ — це найповніша у світі мультидисциплінарнd колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів.

В 2023 році в колекції з'явилися дисертації Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Ми запросили Ірину Хорошок, бібліотекарку відповідальну за інформаційну підтримку науковців Національного університету "Києво-Могилянська академія", щоб вона поділилася практичним досвідом розміщення дисертацій установи.

Посилання.