Щиро вітаємо журналістів та всіх причетних до цієї професії – майбутніх журналістів – студентів, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», всіх хто не уявляє свого життя без цікавих матеріалів, гострого пера та сміливих проєктів із професійним святом! Бажаємо миру, здоров'я та щастя, невичерпної енергії задля втілення в життя всіх задумів, планів і мрій!

З нагоди святкування Дня журналіста співробітниками Наукової бібліотеки Державного податкового університету підготовлені такі матеріали:

Відеоролик книжкової виставки «За шириною пера: українська журналістика у фокусі», яка експонується у читальному залі наукової літератури (кім. 433, корпус С) з подарунком – святковим вітанням на День журналіста випускниці нашого університету Ольги Кацан.

Відеопрезентація тематичної виставки «Слово, як зброя: журналістика через книги і фільми», в якій представлені матеріали з фондів бібліотеки Державного податкового університету та з відкритих інтернет-джерел

Тематична виставка «Журналістика: основи професійної комунікації», яка експонується на абонементі навчальної літератури (кім. 372, корпус С)

Віртуальна виставка даної тематики.

Запрошуємо всіх відвідати тематичні виставки та ознайомитись з джерелами, представленими в електронних матеріалах, підготовлених Науковою бібліотекою до Дня журналіста.

Дякуємо, що ви з нами!!!