18 вересня – Міжнародний день читання електронних книг

З цієї нагоди Наукова бібліотека Державного податкового університету запрошує відвідати Інституційний репозитарій ДПУ – електронну домівку наукових та освітніх матеріалів спільноти Державного податкового університету.

Нагадаємо, що інституційний репозитарій ДПУ — це електронний архів для тривалого зберігання, накопичення та забезпечення довготривалого й надійного відкритого доступу до результатів наукових досліджень, що проводять в установі. Університетський інституційний репозитарій містить такі матеріали:

• наукові статті
  • автореферати дисертацій і дисертації
  • навчальні матеріали
  • книжки чи розділи книг
  • наукові роботи здобувачів вищої освіти
  • матеріали конференцій
  • статистичні матеріали
  • наукові звіти
  • інші

Основні особливості нашого інституційного репозитарію:

• забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень, які проводять в Університеті для світової спільноти;
  • зосередження матеріалів в одному місці;
  • збереження інших електронних матеріалів, зокрема неопублікованих.

Все необхідне для навчання та наукової діяльності доступне на одному ресурсі.

Шановні користувачі!

Заходьте, читайте, вивчайте, додавайте свої файли, адже це важливо для розвитку освіти, науки та підвищення загальнонаціонального інтелектуального рівня!