Цьогоріч Всеукраїнський день бібліотек колектив Наукової бібліотеки Державного податкового університету традиційно відзначив у дружньому колі колег, однодумців, гостей та друзів!

30 вересня 2024 року читальний зал зібрав як дійсних працівників нашої книгозбірні так і шановних колег, які працювали у бібліотеці у різні періоди часу, а зараз вже перебувають на заслуженому відпочинку.

Директор Наукової бібліотеки Цимбалюк Світлана Ярославівна привітала колектив з професійним святом, наголосила на важливості ввіреної бібліотекарям місії та подякувала фахівцям за плідну, якісну та ефективну роботу.

Під час заходу було презентовано збірку поезії «Закарбовані мелодії дощу» провідного бібліотекаря Бузинник Іванни Олександрівни, яка посіла гідне місце серед книжкового фонду художньої літератури НБ ДПУ.

У ході зустрічі було проведено пізнавально-розважальну літературну вікторину для колективу та підведено підсумки акцій, які були оголошені до Всеукраїнського дня бібліотек, оголошено та нагороджено переможців цінними подарунками.

Щиро вдячні усім за теплі привітання з нагоди професійного свята! Ваші слова вдячності ще раз підкреслюють важливість обраної нами професії!

Особливі слова вдячності нашим користувачам! ВИ – наш заряд енергії! Все, що відбувається у бібліотеці – організовується для ВАС! Ми завжди раді бачити ВАС у стінах нашого університету та рідної книгозбірні!

Чекаємо на зустріч!

Працюємо далі! Далі – разом з ВАМИ! Адже тільки разом ми – сила! Сила слова та інформації! Разом до Перемоги!