Фонд Наукової бібліотеки Державного податкового університету містить колекцію періодичних видань, яка налічує більше 20 тисяч примірників та пропонує користувачам новини з цікавої йому галузі оперативніше ніж книги.
Видання охоплюють широкий спектр фахових проблем, можуть мати сталі рубрики, продовжувані публікації, надають інформацію про наукові досягнення та анонсують важливі події.
У читальному залі періодичних видань розгорнута виставка «Періодичні видання Наукової бібліотеки Державного податкового університету», на якій представлені журнали для фахової підготовки здобувачів вищої освіти та підвищення професійної компетентності науково-педагогічних працівників.

Пропонуємо до вашої уваги також відеопрезентацію, яка знайомить з найновішими передплаченими періодичними виданнями, які надійшли у фонд бібліотеки.

Шановні користувачі!

Запрошуємо вас більш детально ознайомитись з періодичними виданнями, завітавши до читального залу періодичних видань відділу обслуговування навчальною літературою Наукової бібліотеки Державного податкового університету (корпус С, кім. 369).

Чекаємо на Вас!