1 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.

У цю дату ми вшановуємо військових і кожного українця, всіх тих, хто в різні часи відстоювали та захищали рідну землю.

Мужні, відважні, нескорені – такими Україна та світ бачить кожного з вас, наші герої!

Вітаємо зі святом та висловлюємо вдячність українським захисникам і захисницям за стійкість, мужність і героїзм, за щоденний подвиг і кожне звільнене місто, кожному й кожній, хто ціною надзусиль боронить українську землю!

Шановні користувачі!

До Дня захисників і захисниць України та Дня козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці у Науковій бібліотеці Державного податкового університету експонується тематична книжкова виставка «Україна – козацька держава» (відділ обслуговування навчальною літературою кім. 372, корпус С, абонемент навчальної літератури).

Шановні користувачі!

Також пропонуємо до вашої уваги відеопрезентацію