Наукова бібліотека Державного податкового університету пропонує до вашої уваги книжкову виставку «На допомогу студенту».

На виставці експонується видання серії «На допомогу студенту УДФСУ», яку засновано у 2016 році. Серед експонованих видань навчальні посібники з різних галузей знань, адаптовані до робочих планів і призначені для підготовки здобувачів вищої освіти різних рівнів, напрямів підготовки та форм навчання.

Навчальні посібники містять теоретичний та практичний матеріал, а також завдання для самостійного опрацювання, які забезпечать набуття навичок та вмінь щодо застосування та використання на практиці отриманих знань.

Шановні користувачі!

Запрошуємо вас відвідати виставку, яка функціонує у читальній залі навчальної літератури (кім. 511 корпусу С).