12 вересня, четвер, час проведення 10:15–10:45 (тривалість заходу 30 хв)

Тема: Визначення нових тем у InCites B&A за допомогою Research Horizon Navigator

Реєстрація

Тези: Research Horizon Navigator — це новий модуль на основі штучного інтелекту в межах InCites Benchmarking & Analytics, розроблений для того, щоб надати можливість науковцям, фінансуючим агентствам, державним дослідницьким організаціям та стратегам виявляти нові теми, що виникають у публікованій літературі, які можуть вказати на майбутні наукові прориви.

Приєднуйтеся до сесії, щоб дізнатися, як ви можете використовувати Horizon Navigator для:

• Визначення нових напрямків досліджень
  • Інновацій у галузях, що швидко розвиваються
  • Інвестування в нові міждисциплінарні сфери

13 вересня, п’ятниця, час проведення 10:15–10:45 (тривалість заходу 30 хв)

Тема: Досліджуйте ефективніше з Web of Science Research Assistant

Реєстрація

Тези: Штучний інтелект, як технологія, відкриває значні можливості та виклики для академічних досліджень. Він має бути розроблений таким чином, щоб вирішувати реальні проблеми дослідників, забезпечуючи при цьому надійність і довіру. З цією метою ми співпрацювали з дослідницькою спільнотою, щоб створити Web of Science™ Research Assistant — відповідальний інструмент на основі генеративного ШІ, який допомагає швидше знаходити нові інсайти, щоб ви могли зосередитися на створенні нових знань.

Наш помічник — це набагато більше, ніж просто чат-бот. Він працює поруч із вами, адаптуючись до ваших потреб у дослідженні по мірі їх розвитку. Інтелектуальне відкриття допомагає вам легко інтерпретувати та досліджувати літературу. Керування на основі завдань та контекстуальні підказки відкривають потенційні шляхи вперед та дозволяють швидше виконувати складні дослідницькі завдання.

Приєднуйтеся до сесії, щоб дізнатися, як Web of Science Research Assistant:

• Допомагає дослідникам справлятися зі складними дослідницькими завданнями
  • Проактивно надає релевантні, контекстуально специфічні інсайти для підтримки дослідників
  • Забезпечує більш ефективний пошук та відкриття інформації
  • Надає ретельно відібрані дані прозорим способом Clarivate Essential

19 вересня, четвер, час проведення 10:15–11:15

Тема: Згадуючи олімпіаду: здобутки наукові та спортивні

Тези: Під час вебінару:

• Поговоримо про чемпіонів у спорті та науці, що спільного та відмінного
  • Визначимо наукових чемпіонів у певній галузі
  • Проведемо наукометричні аналізи тематик, установ, науковців, визначимо лідерів та як обрати кращу стратегію розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites Research Smarter

26 вересня, четвер, час проведення 10:15–11:15

Тема: Демонстрація ваших здобутків за допомогою профілів дослідників у Web of Science

Реєстрація

Тези: Наукова спільнота зростає та ускладняється. Дослідникам, бібліотекарям, керівникам університетів, спонсорам і видавцям потрібні інструменти, які допоможуть їм виділитися та знайти правильних партнерів.

Профілі дослідників у Web of Science допомагають всебічно показати здобутки науковця, включаючи публікації, наукометричні показники, рецензії, та редакторську роботу, в одному профілі.

Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися більше про:

• Авторів, їхні ідентифікатори та їхні профілі дослідників у Web of Science
  • Як створюються та верифікуються профілі дослідників
  • Завдяки більшій видимості внеску дослідників, співробітники та партнери можуть швидше знаходити один одного, а керівники можуть покращити оцінку та аналіз досліджень.

Вебінари безкоштовні, українською, у ZOOM, проводить Ірина Тихонкова, PhD Customes Success Consultant Clarivate. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

Записані попередні вебінари українською від Clarivate тут.

Шановні науковці!

Наукова бібліотека Державного податкового університету, пропонує вам взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate на платформі ZOOM, запланованих на вересень 2024 року.