Попри вкрай складну та напружену ситуацію в нашій державі, спричинену військовою агресією рф, наука та освіта в Україні не стоять на місці. Завдяки ЗСУ Державний податковий університет на належному рівні забезпечує навчальний та науковий процеси для здобувачів вищої освіти.

Наукова бібліотека Державного податкового університету теж працює на повну потужність, надаючи своїм користувачам доступ до перевірених джерел якісної та актуальної інформації на високому професійному рівні!

У зв'язку з шаленими темпами розвитку сучасних інформаційно-інноваційних технологій, які заполонили як процеси обслуговування користувачів, так і процеси обробки інформаційних джерел, бібліотекарі постійно займаються саморозвитком та регулярно інформують користувачів про існуючі та нові бібліотечні інформаційні ресурси і можливості їх ефективного використання!

Так, 14.02.2024 на базі Наукової бібліотеки Державного податкового університету було проведено семінар - практикум з питань ефективного використання інформаційних ресурсів Наукової бібліотеки ДПУ.

У роботі семінару взяли участь гаранти освітніх програм та викладачі групи забезпечення підготовки освітніх програм до акредитації.

У ході семінару учасники мали можливість познайомитися з бібліотечним фондом та надати свої пропозиції щодо його оновлення.

Корисним для учасників семінару було знайомство з сучасними електронними інформаційними ресурсами, доступними на сайті Наукової бібліотеки ДПУ. Поряд з демонстрацією основних інформаційних ресурсів на екрані у читальному залі бібліотеки, кожен з учасників мав змогу попрацювати з цими ресурсами індивідуально, спробувати їх можливості з власного ноутбука, задати запитання та висловити пропозиції.

Актуальними темами для обговорення були питання тісної співпраці бібліотеки університету з науково-педагогічними працівниками кафедр щодо наповнення науковими творами Інституційного репозитарію ДПУ та можливості максимально ефективного використання іноземних та наукометричних електронних баз, які на разі є у вільному доступі, як для викладачів, так і для здобувачів вищої освіти.

Вдячні усім учасникам семінару на плідну співпрацю та небайдужість!

Сподіваємося, інформація, яку фахівці бібліотеки намагаються донести до своїх користувачів на подібних заходах, полегшить, пришвидшить та зробить вашу роботу ефективнішою, а її результати - якіснішими!

Спільними зусиллями тримаємо освітній та науковий фронт!

Разом до Перемоги!

До зустрічі у Науковій бібліотеці ДПУ!