А чи знаєте ви, що таке академічна доброчесність?

З початку навчального року фахівці Наукової бібліотеки проводять on-line зустрічі зі студентами Державного податкового університету та консультують здобувачів вищої освіти з питань дотримання основних принципів академічної доброчесності з метою отримання якісної освіти та ефективного інтелектуального розвитку.

Так, 26 вересня 2024 року представник Наукової бібліотеки Наталія Добрянська та представник ННІ права Альона Гарбінська-Руденко провели on-line лекцію для здобувачів вищої освіти ННІ права першого року навчання на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти та професійного зростання».

On-line лекція для студентів «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти та професійного зростання»

А чи знаєте ви, що таке академічна доброчесність?

Шановні користувачі!

Запрошуємо вас відвідати розділ Академічна доброчесність на сторінці Наукової бібліотеки на сайті ДПУ.

Дотримуйтеся принципів академічної доброчесності! А Наукова бібліотека Державного податкового університету допоможе оформити бібліографічні посилання відповідно до затверджених стандартів.

Долучайтеся до заходів нашої книгозбірні!

Це завжди актуально, цікаво та корисно!