ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Від початку повномасштабного вторгнення до війська долучилися чимало чоловіків і жінок, які покинули звичний спосіб життя, стали жити за іншими правилами, мають новий досвід, навички та вміння. Війна змінює людей, як військових, так і цивільних. Вона зачепила всіх нас. Різні травматичні досвіди не можна й не варто порівнювати, проте можна шукати точки дотику у взаємній підтримці та взаєморозумінні. Коли ми говоримо про підтримку один одного, зокрема маємо на увазі й спілкування. Як це робити правильно, особливо під час війни? Наприклад, коли в родинах і серед близьких є військові, є люди, які пережили окупацію, втрати або ж мають інші травми.

Ситуації, до яких варто бути готовими, можуть виникати вдома, на роботі чи в громадських місцях. Ви можете не знати, як комунікувати з військовими, переселенцями, людьми, які повернулися з полону або втратили найближчих. Це можуть бути знайомі чи незнайомі нам люди. Вчитись вибудовувати комунікацію з іншими – важливо. І добре, що є фахівці, які можуть підказати, як це робити правильно.

«Як ти, брате?» – це волонтерський проєкт, покликаний зібрати найкращі практики щодо того, як зберігати стосунки та надавати підтримку одне одному під час війни і поширити їх серед наших людей, як військових, так і цивільних. Засновник проєкту – психотерапевт і соціальний психолог Антон Семенов. До створення посібників були долучені військові, психотерапевти, освітяни, медики, підприємці. Прості та дієві алгоритми взаємодії, допомоги та комунікації у різних ситуаціях зібрали в тематичних посібниках кишенькового формату.

Колектив бібліотеки завжди щиро вдячний нашим дарувальникам, зокрема, декану факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, доктору наук із соціальних комунікацій Зикун Наталії Іванівні. Книги, подаровані нею, представлені в цій презентації.

Чекаємо на вас у бібліотеці (корп. С., кімн. 372)!