ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

До вашої уваги пропонуємо огляд з описом нових надходжень, що надійшли до фондів Наукової бібліотеки у травні 2024 року.

У даній колекції  є видання, підготовлене співробітниками Наукової бібліотеки до 100-річчя навчального закладу –  біобібліографічний довідник «Професори і доктори наук Університету державної фіскальної служби України 1921–2021». Він містить відомості про вчених, які відігравали непересічну роль у розвитку нашого науково-навчального закладу. Такий довідник є важливим джерелом інформації про наукові досягнення, кар’єрний шлях та вклад у розвиток науки викладачів та науковців університету.

Інші книги, представлені у колекції, охоплюють широкий спектр тем: інновації в освіті, геополітика, проблеми оподаткування в Україні, громадський контроль у сфері виконання покарань, аспекти правової безпеки, значення фізичної культури і спорту в сучасному світі та багато іншого. Вони нададуть можливість студентам та науковцям ознайомитися з новітніми дослідженнями та поглибити свої знання у відповідних галузях.

Якщо вас зацікавлять матеріали перегляду, звертайтесь до Наукової бібліотеки (кім. 372 корпус С), де вам допоможуть підібрати не тільки запропоновану літературу, а й літературу на будь-яку іншу тему.