ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

До вашої уваги пропонуємо огляд нових надходжень, представлених довідковими, науковими і навчальними виданнями, що надійшли до фондів Наукової бібліотеки від дарувальників. Тематика книг різнопланова, але цікава тим, що розкриває історичні події, цікаві факти та документальні матеріали про актуальне в Україні. В книгах використано багато архівних матеріалів та цікавих ілюстрацій.

Подаровані книги юридичного напряму допоможуть зрозуміти, як створення та розвиток нової конституційної основи може сприяти відновленню України після війни. Вони аналізують ключові аспекти, які мають бути враховані при реформуванні конституційних норм, зважаючи на європейські стандарти. Дослідження шляхів та механізмів інтеграції України до Європейського Союзу – ще один важливий аспект представлених видань. А ще у подарованих книгах пропонується аналіз існуючих моделей, надаються рекомендації щодо приведення українського законодавства у відповідність до європейських норм, що є важливим для процесу інтеграції. Також розглядаються питання повоєнного відновлення України. Завдяки цим книгам ви матимете змогу осягнути масштаб викликів, що постали перед Україною та світом, а також оцінити мужність та рішучість українців у відстоюванні своєї свободи.

Колектив бібліотеки щиро вдячний нашим дарувальникам за подаровану літературу, зокрема:

• Дмитру Серебрянськомув. о. ректора Державного податкового університету;
  • Ользі Шкирі, директору бібліотеки Університету Григорія Сковороди в Переяславі;
  • Валентину Собчуку, українському поету і письменнику.

Книги, подаровані ними, розраховані на широке коло читачів та можуть бути цікавими студентам, викладачам та науковцям.

Пропонуємо віртуальний варіант виставки та запрошуємо усіх ознайомитися з новинками.

Якщо вас зацікавили матеріали перегляду, звертайтеся до Наукової бібліотеки (кім. 365, корп. С), де вам допоможуть підібрати не тільки запропоновану літературу, а й літературу на будь-яку іншу тему.