Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь в конкурсах GlushkovCYBER!

Мета конкурсу ‒ виявити здібну талановиту молодь, яка вміє вишукувати цікаві підходи до розв’язання непересічних задач, та популяризація науки серед молоді. Рівень розвитку держави сильно залежить від рівня та  кількості талановитої молоді. Тож потрібно активніше підтримувати цей напрямок і заохочувати молодь цікавитися наукою. Стрімкий розвиток технологій і науки – один із чинників, які можуть допомогти здобути Україні перемогу і належно утвердитися у європейському співтоваристві.

ОрганізаториІнститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, Ужгородський національний університет, ГО «Молодіжна організація науковців України».

Назва цьогорічного конкурсу - "Алгебраїчне мистецтво". Конкурс буде складатися з двох незалежних частин: "Алгебраїчне мистецтво моделювання" та "Алгебраїчне мистецтво програмування". По закінченні змагань буде визначено переможців, а також буде складено рейтинг переможних навчальних закладів, до яких належать учасники. Всі бажаючі можуть долучитися до конкурсу! 

 

"АЛГЕБРАЇЧНЕ МИСТЕЦТВО МОДЕЛЮВАННЯ"

Тема: Побудова моделі клітини.

Конкурс проходитиме з 1 березня по 1 вересня 2023 року.

Ця частина конкурсу - наукова робота. 

Умова задачі

Реєстрація

Лауреатів конкурсу відзначать грошовими призами, кращі роботи будуть опубліковані в «Міжнародному науково-технічному журналі «Проблеми керування та інформатики».

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Олександр Летичевський

 

"АЛГЕБРАЇЧНЕ МИСТЕЦТВО ПРОГРАМУВАННЯ"

Тема: Побудова алгебраїчного терму. 

Конкурс проходитиме з 1 березня по 20 травня 2023 року.

Ця частина конкурсу - робота з програмування. 

Умова задачі 

Деталі конкурсу 

Лауреатів конкурсу відзначать грошовими призами.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Олександр Міца