Наукова бібліотека Державного податкового університету постійно намагається зробити інформацію, наявну у її фонді, доступнішою, а її подачу користувачеві більш оперативною та якісною. Саме тому фахівці відслідковують проведення цікавих, актуальних зустрічей на базі нашого закладу вищої освіти та супроводжують дані заходи відповідними тематичними виставками та підбірками актуальних та цікавих джерел інформації.

Так, 1 жовтня 2024 року студенти першого курсу груп нового прийому ННІ права та ННІ Економічної безпеки та митної справи мали нагоду бути слухачами гостьової лекції провідного фахівця Державної служби надзвичайних ситуацій на тему: «Мінна безпека» у рамках навчальної дисципліни «Студії з безпеки та захисту».

Слухачі були вражені підступними діями ворога проти мирного населення.

У ході заходу було озвучено та продемонстровано унікальну інформацію, яка може врятувати життя сотням українців, особливо, підліткам та студентам. В умовах війни ця інформація є особливо актуальною та важливою.

Шановні користувачі!

Фахівці Наукової бібліотеки запрошують вас ознайомитися з виданнями, які розкривають основи захисту та безпеки, наявними у фонді. Для пошуку таких видань ви можете скористатись розділом сайту бібліотеки Електронні ресурси/Пошук по фонду бібліотеки/Університет