Навчально-науковий інститут права Державного податкового університету знайомить з актуальною спеціальністю – ПРАВО, за  освітньо-професійною програмою – ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПУБЛІЧНИХ ТА ПРИВАТНИХ ВІДНОСИН (бакалавр).

Хто такий юрист? Юрист – це фахівець, який на професійному рівні знає закон та розуміє як він працює. Слово «юрист» походить з латині та перекладається як «право». Юрист – це людина, яка знає, служить та захищає право. Саме юридична професія допомагає розібратися у системі законодавчих актів, аналізувати динаміку їх змін. Адже правова освіта формує вміння розв’язувати складні спеціалізовані завдання у сфері права з розумінням природи і змісту його основних правових інститутів, а також меж правового регулювання у сфері публічних та приватних відносин.

manacc budgeting1 825x510

Основний фокус освітньо-професійної програми «Правове регулювання публічних та приватних відносин» - це професійна підготовка у сфері правового регулювання публічних та приватних відносин, основ поведінки індивідів і соціальних груп; творення права, його тлумачення та застосування; правові цінності, принципи, а також природа і зміст правових інститутів, етичні стандарти правничої професії.

Переваги професії юриста:

  • професія, що розвиває інтелект, пам'ять та увагу;
  • престижність, адже провідний юрист-професіонал має високу повагу у суспільстві;
  • відмінні перспективи, адже у юриста в у будь-якій галузі є великі можливості для розвитку та кар’єрного росту;
  • незалежність, оскільки багато юристів працюють як приватні підприємці (нотаріуси, адвокати, юрисконсульти тощо);
  • висока оплата праці та мобільність у професії, оскільки доволі легко переорієнтуватись в професії, наприклад, з юриста-правоохоронця у юриста-правозахисника тощо.

Ключова особливість даної освітньої програми полягає у підготовці  фахівця-юриста з високим рівнем професійної компетентності, інтелектуальної активності, соціальної відповідальності та національної свідомості через поєднання фундаментальних знань юриспруденції з наданням базових знань фінансово-правового характеру з врахуванням спрямованості на підготовку фахівців для органів виконавчої влади, діяльність яких координується та спрямовується Міністерством фінансів України.

Випускники даної освітньої програми можуть працювати у органах державної влади та в приватному секторі на посадах помічників юристів, юристів, юрисконсультів тощо.