Кафедра публічного права підготувала до видання навчальний посібник «Фінансове право України (особлива частина)». Навчальний посібник присвячений питанням особливої частини фінансового права України. Детально розглядаються питання правового регулювання бюджетних, податкових відносин, грошового обігу та безготівкових розрахунків в Україні, правового режиму цільових публічних фондів коштів, ринку фінансових послуг як предмета фінансово-правового регулювання, правових засад валютного регулювання та валютного нагляду та інше.

До структури посібника включені теми, які розкривають сучасні тенденції розвитку науки фінансового права. Кожна тема супроводжується питаннями для самоконтролю, тестами та рекомендованими джерелами для поглибленого вивчення. Навчальний посібник буде корисним для студентів закладів вищої освіти, викладачів, а також юристам-практикам, науковцям, працівникам органів публічної адміністрації, та всім, кого цікавить фінансове право.

З навчальним посібником можна ознайомитися за посиланням.