26 жовтня 2023 року кафедра публічного права Державного податкового університету провела ІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансова безпека України: сучасний стан правового регулювання та перспективи розвитку», у якій взяли участь понад 70 осіб.

З вітальним словом виступив Віктор Тарасович Білоус, Заслужений юрист України, д.ю.н., професор, засновник наукової школи, зазначивши, що посилення фінансової безпеки держави – це спільна задача науковців та практиків.

З цікавими доповідями виступали не лише відомі науковці, але і аспіранти та студенти Державного податкового університету, а також здобувачі вищої освіти інших наукових та освітніх закладів України.

Особлива подяка учням Віктора Тарасовича, які знайшли можливість підтримати свого наукового керівник та кафедру публічного права Навчально-наукового-інституту права Державного податкового університету.