19.09.2023 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» другого року навчання була проведена гостьова лекція на тему «Юридична відповідальність за земельні правопорушення». Лекція проходила в межах виконання плану організаційно-виховної роботи кафедри публічного права Навчально-наукового інституту права. Тема лекції безпосередньо пов’язана з темою навчальної дисципліни «Земельне право», провідним викладачем якої є професор кафедри публічного права, доктор юридичних наук, професор Олег Григорович Боднарчук (організатор заходу).

На початку лекції до студентів звернулася завідувач кафедри публічного права, кандидат юридичних наук, доцент Марина Василівна Глух, яка відмітила, що дистанційна форма навчання, не повинна стати на заваді підвищення професійних компетентностей студентів. Тому кафедра публічного права намагається всебічно підтримувати студентів та проводити зустрічі з теоретиками, практиками, зокрема в он-лайн режимі, що є вимогою сьогодення.

Також, на необхідність проведення гостьових лекцій в умовах навчання он-лайн режиму для студентів звернула увагу заступниця директора інституту з навчально-методичної роботи кандидат юридичних наук, доцент Наталія Анатоліївна Лугіна, яка взяла участь у даному заході.

Запрошеним гостем був Сергій Валерійович Пєтков – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи у військах (силах), письменник, вчений, блогер, автор низки телевізійних проектів і документальних, фільмів, фахівець з теорії і історії держави і права, дослідник питання етнодержавознавства, автор серії наукових та науково-популярних видань.

Від запрошеного лектора студенти  мали змогу прослухати доволі цікаву та головне практичну лекцію яка була присвячена сутності, основним формам та видам юридичної відповідальності за порушення земельного законодавства. Питання, які висувалися для обговорення це новели законодавства стосовно правопорушень та злочинів у сфері земельних відносин та практику їх реалізації.

Загалом, все пройшло на досить високому рівні, і практична лекція і живе спілкування.

На закінчення професор кафедри публічного права Олег Боднарчук подякував присутнім за участь, а спікеру Сергію Пєткову – за цікаву та пізнавальну інформацію, яка стане у нагоді студентам спеціальності «Право» не тільки під час навчання, але й у повсякденному житті.