20.10.2023 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» четвертого року навчання була проведена гостьова лекція на тему «Господарські зобов’язання. Господарський договір». Лекція проходила в межах виконання плану організаційно-виховної роботи кафедри публічного права Навчально-наукового інституту права. Тема лекції безпосередньо пов’язана з темою навчальної дисципліни «Господарське право України», провідним викладачем якої є доцент кафедри публічного права, кандидат юридичних наук, доцент Оксана Іванівна Боднарчук (організатор заходу).

Запрошеним гостем був Ярослав Олександрович Демченко – кандидат юридичних наук, доцент кафедри господарського та трудового права Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Від запрошеного лектора студенти мали змогу прослухати доволі цікаву та головне практичну лекцію, яка була присвячена основним видам господарських зобов’язань та підставами їх виникнення і припинення. Особливостям господарського договору, а саме: форми, істотних умов, укладання та розірвання договору. Загалом, все пройшло на досить високому рівні, і практична лекція і живе спілкування.

На закінчення доцент кафедри публічного права Оксана Боднарчук подякувала присутнім за участь, а спікеру Ярославу Демченку – за цікаву та пізнавальну інформацію, яка стане у нагоді студентам спеціальності «Право» не тільки під час навчання, але й у повсякденному житті.