31 березня 2023 року кафедрою публічного права Державного податкового університету проведено Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію «Актуальні питання фінансового права» у дистанційному форматі.

З вітальним словом виступили Василь ТОПЧІЙ, директор Навчально-наукового інституту права, заслужений юрист України, Марина ГЛУХ, завідувачка кафедри публічного права та Любов КАСЬЯНЕНКО, професорка кафедри публічного права, головна натхненниця молодого покоління дослідників фінансового права.

Присутні мали можливість послухати та подискутувати за темами доповідей, які супроводжувалися презентаціями. З науковими доповідями на конференції виступили як здобувачі вищої освіти Державного податкового університету так і закладів вищої освіти з різних куточків України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного авіаційного університету, Київського національного університету технологій та дизайну, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського державного аграрного університету.

Матеріали конференції будуть розміщені для ознайомлення на сторінці кафедри публічного права, на сайті Державного податкового університету.

Організатори конференції мають надію приймати учасників наступної щорічної конференції у стінах незламного Податкового, у нескореному Ірпені!

Дякуємо усім за активну участь!