Кафедрою публічного права Державного податкового університету спільно із Асоціацією міжнародного навчання та стажування «АМОС» (м. Варна, Болгарія) 26 жовтня 2022 року було проведено VІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансова безпека України: сучасний стан правового регулювання та перспективи розвитку», яка присвячена науковій школі Заслуженого юриста України, д.ю.н., професора Віктора Тарасовича Білоуса.  Основними напрямами обговорення стали:

-           методологічні засади дослідження складових фінансової безпеки держави у сучасних умовах;

-           особливості правового забезпечення фінансової безпеки як ключового елемента національної безпеки держави;

-           порівняльно-правовий аналіз правового забезпечення фінансової безпеки зарубіжних держав;

-           правовий статус контролюючих органів та інших правоохоронних органів у забезпеченні фінансової безпеки держави;

-           організаційно-правові заходи щодо контролю за фінансовою допомогою Україні;

-           роль банківської системи та її суб’єктів у правовому забезпеченні фінансової безпеки держави.

До конференції долучилися відомі науковці та практики. Особлива подяка учням Віктора Тарасовича, які в такий складний час знайшли можливість підтримати свого наукового керівник та кафедру публічного права Навчально-наукового-інституту права Державного податкового університету.

Дякуємо організаторам, модераторам та учасникам конференції за цікавий і змістовний захід!

Зі збірником тез можна ознайомитися за посиланням.

jvn

acs