В рамках «Тижня академічної доброчесності» в Державному податковому університеті 21 вересня 2023 року на запрошення кафедри публічного права Навчально-наукового інституту права досвідом з питань сприяння доброчесності освітнього середовища зі здобувачами та викладачами поділився експерт пан Артем Артюхов – кандидат технічних наук, доцент, старший дослідник, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, міжнародний інженер-педагог (Ing.Paed.IGIP), координатор модуля Жана Моне «AICE – With Academic integrity to EU values:  step by step to common Europe».

Під час онлайн-вебінару учасники обговорили зміст академічної доброчесності та її значення для всіх учасників освітнього процесу. Навчально-науковий інститут права Державного податкового університету щиро вдячний пану Артему за його просвітницьку діяльність у сфері академічної доброчесності.