Кафедра публічного права Державного податкового університету ознайомлює із актуальною спеціальністю – «ПРАВО» освітньо-професійної програми ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ.

Освітньо-професійна програма орієнтована на комплексну підготовку здобувачів вищої освіти другого (магістерського рівня) до професійної діяльності  у сфері правового забезпечення фінансової безпеки держави, розкриває вміння систематизувати та узагальнювати інформацію, приймати рішення і брати відповідальність за них, здійснювати комунікативні функції та формує у випускника універсальний підхід до професійної діяльності у правоохоронній, правозахисній та судовій сферах.

finance1

Плюсами або ж перевагами саме цієї освітньо-професійної програми є: - отримання здобувачами актуальних знань теоретичних досягнень науковців провідних галузей публічного права; формування практичних умінь і навичок правозастосування в фінансово-правовій сфері; набуття навиків консультування щодо можливих способів захисту прав та інтересів клієнтів у різних правових ситуаціях (на базі юридичної клініки). Принципом і особливістю підготовки магістрів права є поєднання глибокої теоретичної та спеціальної навчальної підготовки з формуванням навичок науково-дослідної та практичної юридичної роботи в сфері правового забезпечення фінансової безпеки держави.

Крім цього, випускники можуть займати посади наукових та науково-педагогічних працівників у дослідницьких установах та вищих навчальних закладах; займатися практичною фінансово-правовою та фінансово-процесуальною діяльністю (зокрема працювати на підприємствах усіх форм власності, займатися правотворчою та правозастосовною практикою структурних підрозділах Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, Рахункової палати, Державної казначейської служби та багато інших).

Варто відмітити, що після закінчення освітньо-професійної програми правовезабезпечення фінансової безпеки держави, є можливість продовжити навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 081 «Право».

Запрошуємо до нас на навчання!