5 жовтня 2023 року кафедра публічного права Державного податкового університету активно долучилася до організації та проведення спільно з  Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Асоціацією фінансового права України міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання: Євроінтеграційний вектор регулювання публічних фінансів в умовах воєнного стану».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися в. о. ректора Державного податкового університету, кандидат економічних наук, доцент Серебрянський Дмитро; директор Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету, доктор юридичних наук, професор Топчій Василь. Спікерами були: Гетманцев Данило, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, доктор юридичних наук, професор; Лукашев Олександр, депутат Верховної Ради України, доктор юридичних наук, професор; Ханова Раїса, суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, секретар судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів, кандидат юридичних наук; Олендер Ігор, суддя Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, доктор юридичних наук; Заверуха Олег, голова Восьмого апеляційного адміністративного суду, суддя, кандидат юридичних наук; Пуделька Йорг, суддя адміністративного суду м. Берлін, доктор філософії; Верт Франческа, суддя Федерального фінансового суду Німеччини, доктор юридичних наук, професор та ін.

Завідувачка кафедри публічного права Глух Марина стала переможцем конкурсу з присудження Премії імені Лідії Костянтинівни Воронової. Вітаємо!