Кафедрою фінансового та податкового права Державного податкового університету 12 березня 2024 року проведено обговорення актуальних питань в рамках роботи Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Актуальні питання фінансового права».

Основними напрямами обговорення стали:

• Концептуальні засади розвитку норм та правових інститутів фінансового права.
  • Бюджетне, податкове та банківське законодавство України: стан, проблеми та перспективи.
  • Напрями та сучасні тенденції розвитку митної політики та митного права України.
  • Розвиток валютного права та валютного законодавства України.
  • Проблеми адаптації національного законодавства до міжнародного фінансового права.

До конференції долучилися також здобувачі Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Учасники конференції почули цікаві доповіді здобувачів, наповнені власним баченням фінансово-правових проблем та шляхів їх вирішення.

Дякуємо учасникам конференції!