Доцентка кафедри публічного права, к.ю.н., доцентка, адвокатка Тетяна Шолкова 3.04.2023 взяла участь у семінарі «Актуальні питання адміністративного судочинства під час розгляду податкових спорів», який проходив під егідою Програми GIZ «Сприяння правовій державності в Центральній Азії» спільно з Верховним судом Республіки Узбекистан у Ташкенті (Республіка Узбекистан).

У семінарі взяли участь судді адміністративного суду м.Ташкента, адміністративного суду Ташкентської області та Верховного суду Узбекистану, представники Податкового комітету при Міністерстві економіки та фінансів Республіки Узбекистан, Вищої школи суддів та Палати податкових консультантів Узбекистану.

Крім нашоі колеги із доповідями виступили:

• Франческа Верт - головуючий суддя ІІ Сенату Федерального фінансового суду Німеччини, професор, доктор права;
  • Діана Макарова – суддя Верховного суду Латвійської Республіки;
  • Йорг Пуделька – керівник програми GIZ «Сприяння правовій державності в Центральній Азії», суддя адміністративного суду м. Берлін, доктор права;
  • Карімов Ділмурод Рахімжонович – суддя Верховного суду Республіки Узбекистан;
  • Нарзієв Йігіталі Шодмонович - к.ю.н., директор департаменту методології оподаткування Податкового комітету при Міністерстві економіки та фінансів Республіки Узбекистан;
  • Алішаєва Ра'но Хамідівна – начальник відділу міжнародного оподаткування Податкового комітету при Міністерстві економіки та фінансів Республіки Узбекистан.

Під час семінару було обговорено особливості розгляду спорів щодо подвійного оподаткування та нарахування ПДВ: поточна ситуація, проблеми та шляхи їх вирішення.

На закінчення семінару експерти поділилися інформацією про нововведення податкового законодавства у своїх країнах.