11.04.2023 на кафедрі приватного права ННІ Права відбулась зустріч здобувачів та членів наукового Гуртка “Scriptum” зі стейкхолдером - арбітражним керуючим Дарією Бовою. На зустрічі говорили про привабливість професійної діяльності, вимоги до арбітражного керуючого, про зв’язок між сторонами, господарським судом та іншими учасниками у справі про банкрутство.

Також були обговорені питання оплати послуг арбітражного керуючого, відшкодування витрат у зв’язку з виконанням ним своїх обов’язків та страхування діяльності арбітражного керуючого; про обов’язкові умови провадження діяльності - ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражних керуючих ( розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), а також про контроль за їх діяльністю та відповідальність: дисциплінарну, цивільну та кримінальну.

В ході зустрічі між викладачами кафедри, здобувачами та спікером розвинулась дискусія про оплату праці суб’єкта незалежної професійної діяльності, недосконалість правового регулювання трудового законодавства в цьому питанні та необхідність законодавчого вдосконалення. Спікер поділилась цікавими кейсами зі своєї роботи, побажала успіхів у навчанні та наголосила на необхідності вивчення базових галузей права, оскільки ці знання неодмінно знадобляться у майбутній професійній діяльності. Виразила думку про актуальність підготовки фахівців у сфері бізнесу, у справах про банкрутство в сучасних умовах.