15 вересня відбувся онлайн семінар на тему: «Психологічна самодопомога в умовах воєнного стану». В якості спікерів виступили психологиня, координаторка Хабу психологів волонтерів проєкту Support Me - Анна Петрова та адвокатка, психологиня-практик, завідувачка НЛ "Юридична клініка", старший викладач кафедри приватного права ННІ права Державного податкового університету Юлія Савелова.

fdjd

• фактори, що вказують на потребу в психологічній допомозі;
  • що таке стресори, стрес та його види;
  • вплив стресу на рівень продуктивності;
  • роль психологічної підтримки;
  • як допомогти собі та оточуючим;
  • способи регуляції стресу;
  • як мінімізувати стрес у своєму житті;
  • як розтавити пріорітети в житті;
  • яке значення мають цінності в житті людини.

Дана тема є як ніколи актуальною, адже в умовах воєнного стану кожна людина відчуває стрес, який впливає на її організм. Дуже важливою в таких ситуаціях є саме перша самодопомога, яка допоможе стабілізувати емоційний стан людини та запобігти таким емоційним проблемам як: вигорання, нервовий зрив, або навіть депресія.

Для слухачів дана тема виявилася надзвичайно цікавою. Здобувачі освіти ділилися власними методами подолання стресу та активно обговорювали тему емоційних переживань в умовах воєнного стану.

Завдяки даній онлайн зустрічі кожен зміг нагадати собі та іншим про важливість ментального здоров‘я в житті кожного. Наша команда щиро дякує спікерам та всім учасникам семінару.