14.12.22 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри Огнев'юк Т.В. взяла участь у зустрічі, темою якої була визначена «Здійснення правосуддя в умовах воєнного стану». У зустрічі взяли участь представники судової влади, органів прокуратури та адвокатури: Антон Овчаренко, прокурор першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, Олена Коротун суддя Північного апеляційного господарського суду.

Дякуємо шановним спікерам за пізнавальні зустрічі! Неодмінно будемо шукати можливості для продовження співпраці! А нашим студентам обіцяємо, що впродовж канікул ще не раз нагадуватимемо про себе запрошеннями на актуальні та корисні івенти!

pryv