30.03.2023, за організації Law Office of Zoriana Pelekh відбувся юридичний форум «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості». Учасниками та спікерами форуму стали провідні правники нашої країни, народні депутати, судді, представники Торгово-промислової палати України та бізнесу. Запрошені спікери чесно і відкрито обговорили нагальні проблеми та виклики юриспруденції у воєнний час, підняли питання якості кадрового забезпечення та шляхи трансформації освіти молодих правників.

Третя панель форуму була присвячена дискусії щодо впливу інновацій та штучного інтелекту на юридичну сферу, а також ролі юристів у розвитку правової культури суспільства. Модератором та спікером на цій панелі виступила Юлія Мороз - керуюча адвокатським бюро, кандидат юридичних наук та доцент кафедри приватного права ДПУ. Зокрема, Юлія розповіла про рівень соціальної відповідальності в нашій країні та необхідність розвитку репутаційного інституту як в органах влади, так і в приватних структурах.

Інформативно, відверто та прогресивно!