29.09.2023 року відбувся захід для членів наукового гуртка кафедри приватного права «Scriptum» за темою: «Наукова активність здобувачів вищої освіти. Студентські стипендії». Спікери заходу - д.ю.н, доц. Миколаєць В.А. та к.ю.н., доц. Лаговська Н.В. розповіли про значення наукової діяльності здобувачів вищої освіти для формування особистості та професійної карʼєри; про можливості отримання академічних стипендій, зокрема іменних: Президента України, Верховної ради України, Кабінета Міністрів  України, стипендії М.С.Грушевського та ін. Були висвітлені питання умов отримання стипендій, рейтингу успішності та можливості його покращення, порядку і правил призначення та виплати стипендій; а також говорили про право здобувачів на отримання соціальних стипендій. Лектори зорієнтували на кроки для досягнення поставленої мети зацікавлених здобувачів та побажали бути сміливими, прагнути найкращого та завжди високо себе оцінювати.