Навчально-науковий інститут права ДПУ зустрічає гостей!!!

За ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри приватного права відбувся перший у цьому навчальному році «День гостинності».

До ДПУ завітали учні випускного класу спеціалізованої школи №304 міста Києва, які в майбутньому планують вивчати юриспруденцію.

Розпочався візит із прогулянки парковими зонами та навчальними кампусами, під час якої школярі мали змогу дізнатись про славетну історію нашого закладу вищої освіти.

В рамках показового судового засідання гості стали його безпосередніми учасниками, а також долучились до обговорення ключових моментів із викладачами кафедри приватного права та лідерами студентського самоврядуванням інституту.

До слова, співпраця із спеціалізованою школою №304 розпочалась ще в минулому навчальному році із проведення інтелектуального конкурсу "Податківець майбутнього", учасниками та переможцями якого стали, в тому числі, учні цього закладу середньої освіти.

В подальшому заплановано візити старшокласників до Ірпеня, а також проведення гостьових лекцій викладачами Навчально-наукового інституту права в стінах столичної школи.

Завжди з нетерпінням очікуємо на знайомства із майбутніми вступниками та готові до співпраці з представниками закладів середньої освіти з різних куточків нашої країни.