18.04.24 р. на кафедрі цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права відбувся науковий семінар за результатами виконання кафедральної ініціативної науково-дослідної роботи на тему "Цивільно-правовий захист прав людини у соціальній державі" (номер державної реєстрації 0120U101807) у 2020 - 2023 р.р.

Нормативними термінами виконання роботи є: січень 2020 р. - грудень 2025 р.

За результатами виконання видано 11 статей у журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus/WoS, 41 стаття у журналах, що включені до переліку наукових фахових видань України, 2 колективні монографії, 8 навчальних посібників без грифу МОН України. Результати виконання НДР використовуються під час підготовки дисертаційних досліджень та випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти.

За результатами виконання НДР підготовлено та подано до друку навчальний посібник "Актуальні проблеми приватного права".