15.02.2023 відбувся науковий семінар на тему «Доступ жінок до науки, розширення їх прав і можливостей. Забезпечення ґендерної рівності» за участю викладачів кафедри для членів Наукового гуртка «Scriptum», здобувачів та абітурієнтів. Тема заходу була присвячена Міжнародному дню жінок і дівчат у науці, який в усьому світі відзначається 11 лютого за підтримки ЮНЕСКО та спеціальної структури ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Спікер заходу – д.ю.н., професор, Чеховська Ірина Василівна, завідувач кафедри приватного права.

Захід викликав жвавий інтерес та дискусію серед викладачів та здобувачів. У заключній частині - були обговорені питання, які виникли в ході наукового семінару.

Вдячні за цікаву, інформативну лекцію та інтерес виявлений до нашого заходу у здобувачів!