05.06.2024 р. відбулось обговорення проекту ОП із представниками студентського самоврядування, здобувачами вищої освіти та випускниками. Присутні на обговоренні представники студентського самоврядування відмітили затребуваність компетентностей та програмних результатів навчання, що набуваються здобувачами у результаті опанування цієї освітньої програми - як з точки зору ринку праці, так і з точки зору індивідуальної освітньої траєкторії здобувача, розвитку його як особистості. Зауважили про доцільність приділення уваги аспектами публічно-правового регулювання з огляду на взаємодію інститутів приватного та публічного права на практиці, а також схвально відмітили впровадження дисципліни «Стандарти правничої професії». Відзначили про важливість приділення уваги вивченню іноземної мови, кількість кредитів якої збільшили, що особливо актуально в світлі підтримки законопроекту про застосування англійської мови. Здобувачі та випускники схвально підтримали пропозицію про перенесення дисципліни "Юридична клінічна практика" на більш пізні терміни навчання - 3 курс, порівняно з попередньою редакцією, оскільки попередньо важливо засвоїти галузеві дисципліни. Схвальної підтримки та візначення отримали освітні компоненти, поміщені до ОПП: "Виконавче провадження", "Корпоративне право", "Санація. Медіація. Банкрутство", які є здебільшого унікальними серед інших ОП. Схвально відмітили широкий та вдалий перелік навчальних дисциплін блоку «за вибором здобувача». Позитивно оцінили практику обговорення ОП із представниками студентського самоврядування та висловили намір щодо подальшої співпраці.